KAVIAREŇ

x

KAVIAREŇ V HOTELI TATRAMONTI***

KAVIAREŇ V HOTELI TATRAMONTI***

- HOTEL TATRAMONTI -

V hoteli TATRAMONTI*** je k dispozícii nefajčiarska časť kaviarne s elektrickým krbom a  taktiež samostatná miestnosť pre fajčiarov. Kaviareň hosťom ponúka posedenie v príjemnom prostredí pri širokej ponuke kvalitných a cenovo prijateľných nápojov. V ponuke kaviarne nájdete aj občerstvenie vo forme studených tanierov, snackov a koláčikov. V letnej sezóne je pre všetkých hostí otvorená terasa.

V prípade záujmu Vám ponúkame možnosť organizácie menších rodinných a firemných posedení so zabezpečením cateringu, ako aj minigolfových turnajov s posedením.

Vychutnať si kvalitnú kávu, čapované pivo, drinky a zahrať si popri tom aj minigolf. Prečítať knihy či dennú tlač a pozrieť si športové prenosy – to všetko a ešte oveľa viac Vám ponúka kaviareň hotela TATRAMONTI***.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Kontakt: +421902073814

NÁPOJOVÝ LÍSTOK

PONÚKAME VÁM

UBYTOVANIE / MINIGOLF / KAVIAREŇ

UBYTOVANIE

Hotel TATRAMONTI*** Vám ponúka komfortné ubytovanie v priestranných a vkusne zariadených izbách. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, televíziou a WiFi pripojením zdarma. Vo všetkých izbách ponúkame aj možnosť dokúpenia prístelky, resp. detskej postieľky. Pobyt detí do 6 rokov bez nároku na lôžko neúčtujeme.

KAVIAREŇ

V hoteli TATRAMONTI*** je k dispozícii nefajčiarska časť kaviarne s elektrickým krbom a  taktiež samostatná miestnosť pre fajčiarov. Kaviareň hosťom ponúka posedenie v príjemnom prostredí pri širokej ponuke kvalitných a cenovo prijateľných nápojov. V ponuke kaviarne nájdete aj občerstvenie vo forme studených tanierov, snackov a koláčikov

MINIGOLF

V hoteli TATRAMONTI*** je od roku 2015 k dispozícii pre ubytovaných hostí ako aj širokú verejnosť krytý 18 – jamkový minigolf. Minigolf je šport dostupný pre všetky vekové kategórie, pretože je nenáročný na hranie. Je to výborná príležitosť ako sa zabaviť, zasúťažiť si a prežiť príjemný čas s priateľmi a rodinou.

CONTACT US

Leave your Feedback

Phasellus enim libero, blandit vel sapien vitae, condimentum ultricies magna et. Quisque euismod orci ut et lobortis.

Address :

Avenue 234

City :

New York

Email :

info@resort.com

    Name :


    Email :


    Message :